Súkromná inzercia - Platba za súkromnú inzerciu

Súkromná inzercia spoplatnená. Zverejnenie inzerátu je za 12€ s DPH na dobu 30 dní. Vloženie inzerátu do systému je naďalej zdarma (bez zverejnenia inzerátu).

Pre súkromnú inzerciu sú dostupné tieto doplnkové služby: recyklácia, zvýraznenie, priorita - viac info tu 
  

Okrem platby kartou (kreditná alebo platobná karta) a bežným bankovým prevodom je možné platiť aj cez spoplatnenú SMS.

Spoplatnenú SMS platbu podporujú všetci slovenskí operátori pre všetky svoje služby (postpiad – fakturované, aj prepaid – na kredity). Klient môže minúť na platbu cez SMS maximálne 150€ za mesiac (na rôznych službách, tovaroch a portáloch dohromady). Klient nemôže mať taktiež zlú platobnú disciplínu, lebo operátor môže platbu cez SMS u konkrétneho klienta zamietnuť. Na Reality.sk je služba poskytovaná prostredníctvom Platbamobilom.sk. Službu PlatbaMobilom.sk technicky zabezpečuje spoločnosť ELET, s.r.o. (www.PlatbaMobilom.sk).

Reality.sk patrí medzi renomované portály na slovenskom internete, je riadnym členom internetovej asociácie IAB Slovakia a už viac ako 19 rokov poskytuje služby v oblasti nehnuteľností na internete pod záštitou Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS).

Po registrácií do systému Reality.sk a overení pravosti uvedeného telefónneho čísla (overenie/ validácia mobilného čísla je zdarma – overovaciu SMS platí Reality.sk) má užívateľ možnosť vložiť inzerát. Po vyplnení formulára na vloženie inzerátu je nutné inzerát uložiť. Následne systém Reality.sk vyzve pre publikáciu inzerátu užívateľa zvolenou formou. Platbu je možnévykonať ihneď ale aj neskôr. Pokyny pre platbu za daný inzerát nájdete v pravom menu v položke „Služby k úhrade“.

SMS je možné poslať aj z iného mobilného čísla (nemusí byť zhodné s telefónom pri inzeráte).